کفسابی پارکینگ

کفسابی پارکینگ

پارکینگ یک ساختمان تاثیر زیادی در زیبایی آن دارد. کفسابی پارکینگ باید به وسیله شرکت‌های متخصص در این زمینه انجام شود. بسیاری از افراد برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خود آن را به افراد بی‌تجربه می‌سپارند. در نتیجه یا کف پارکینگ به خوبی تمیز نمی‌شود و یا در اثر کفسابی بیش از حد دچار سری و لغزندگی می‌شود. در ادامه همراه ما باشید تا با همه چیز درباره کفسابی پارکینگ آشنا شوید.

همین حالا تماس مشاوره قیمت بگیرید

چرا باید کفسابی پارکینگ انجام داد؟

پارکینگ هر ساختمانی آلودگی‌های منحصر به خود را دارد. اما پارکینگ مکان‌هایی مانند مجتمع‌های تجاری و مسکونی نیاز به نظافت بیشتری دارد. چون هم تردد در این مکان‌ها بالاتر است و هم اگر ماشین‌ها نشتی داشته باشند باعث کثیفی کف پارکینگ می‌شوند. البته کف پارکینگ معمولاً توسط نظافت‌چیان تمیز می‌شود. اما گاهی اوقات دیگر لکه‌هایی روی کف می‌افتد که در اینگونه از مواقع باید از خدمات کفسابی کمک گرفت.

آشنایی با شیوه‌های مختلف کفسابی

کفسابی پارکینگ با استفاده از روش‌های زیر انجام می‌شوند:

  • کفسابی معمولی: این روش دارای هزینه‌ و همچنین کیفیت کمتری است.
  • کفسابی ایتالیایی: اگر شما به دنبال پارکینگی با کف بسیار صاف و صیقلی هستید، حتماً باید از کفسابی ایتالیایی استفاده کنید. در کفسابی ایتالیایی هزینه‌ها بالاتر است. اما ظاهر کف ساختمان دقیقاً مانند روز اول می‌شود.
  • کفسابی نانو ساب: در این روش مدرن از موادی استفاده می‌شود که مانع از نفوذ مایعاتی مانند بنزین به کف می‌شوند. همین عدم نفوذ و باقی ماندن مایع روی سطح باعث می‌شود تا بتوانید راحت‌تر کف را پاک نمایید. این روش نیز دارای هزینه بالایی است.

سپردن کار به افراد با تجربه

کفسابی پارکینگ باید حتماً توسط افراد با تجربه و متخصص انجام شود. به عنوان مثال اگر کفسابی پارکینگ بیش از حد انجام شود باعث سر شدن کف و لیز خوردن افراد و حتی ماشین‌ها می‌شود.

 آشنایی با مدل‌های مختلف کفسابی

در زیر با مهم‌ترین انواع کفسابی آشنا می‌شوید:

  1. تمیز کردن

گاهی اوقات کف ساختمان با یک لایه از آلودگی پوشیده می‌شود. در این مواقع معمولاً افراد در جستجوی راهی برای از بین بردن این آلودگی‌ها هستند. افراد معمولاً برای تمیز کردن این آلودگی‌ها از یک ماده شوینده استفاده می‌کنند اما گاهی اوقات این آلودگی‌ها با مواد شوینده از بین می‌روند. در این مواقع باید از یک فرد متخصص در زمینه کفسابی کمک بگیرید.

  1. سابیدن کف

در این روش افراد متخصص اقدام به سابیدن یک لایه از سطح می‌کنند. این روش معمولاً در مدت زمان بیشتری انجام می‌شود. مثلاً در مواقعی که موادی که ماهیت اسیدی دارند روی کفپوش بریزند، باید از یک متخصص برای ساییدن سطوح استفاده شود. قیمت این روش بسته به نوع سنگ متفاوت است. به عنوان مثال قیمت کفسابی سنگ‌های گرانیتی بالاتر است.

  1. کفسابی کاملاً متداول

برای از بین بردن آلودگی‌ها و سایر ضایعات کف از کفسابی متداول استفاده می‌شود. این روش بیشتر در ساختمان‌های متروکه و یا ساختمان‌هایی که ساکنین آن در شهرهای دیگر هستند انجام می‌شود.

قیمت کفسابی پارکینگ

بررسی قیمت

قیمت کفسابی پارکینگ به عوامل مختلفی بستگی دارد. از مهمترین این عوامل می‌توان به متراژ، جنس سنگ، نوع روش کفسابی، مواد مورد استفاده، محله و… اشاره کرد. همانطور که گفتیم محله نیز در قیمت کفسابی پارکینگ تاثیر زیادی دارد. معمولاً در مناطق بالای شهر قیمت‌ها بالاتر است.

همین حالا تماس مشاوره قیمت بگیرید
نوشته قبلی

کفسابی راه پله

نوشته بعدی

قیمت کفسابی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *