قیمت کفسابی

قیمت کفسابی

قیمت کفسابی ساختمان از مهمترین عواملی است که هنگام تماس با مراکز کفسابی به ذهن افراد خطور می‌کند. کفسابی به عملی گفته می‌شود که برای صیقلی کردن و براق کردن سنگ‌های به کار رفته در کف ساختمان استفاده می‌شود. عوامل مختلفی روی قیمت کفسابی اثر می‌گذارند. در ادامه همراه ما باشید تا با مهمترین عوامل موثر بر قیمت کفسابی ساختمان آشنا شوید.

قسمت کفسابی بر اساس نوع جنس سنگ ساختمان

دو نوع سنگ نرم و سخت  در هنگام ساخت ساختمان به کار می‌روند. سنگ های تراورتن دارای قیمتی پایین‌تر از سنگ‌های سخت هستند. این نوع از سنگ هم برای ساخت نمای خارجی و هم داخلی به کار می‌روند. قیمت کفسابی سنگ‌های نرم و همچنین موزاییک و سرامیک نسبت به سنگ‌های سخت پایین‌تر است. قیمت کفسابی سنگ‌های گرانیتی نسبت به سایر سنگ‌ها بالاتر است.

همین حالا تماس مشاوره قیمت بگیرید

قیمت کفسابی با توجه به نوع آن

کفسابی دارای انواع متفاوتی است. قیمت هر نوع با نوع دیگر فرق دارد. به عالی‌ترین نوع آن، شیشه‌ای یا به اصطلاح کفسابی ایتالیایی می‌گویند. قیمت این نوع از کفسابی نسبت به قیمت کفسابی سنگ‌های معمولی بیشتر است.

برطرف کردن عیوب سنگ

سنگ‌های کف ساختمان به مرور زمان دچار آسیب می‌شوند. حتی در بعضی مواقع این سنگ‌ها باید عوض شوند. گاهی اوقات سنگ‌ها دارای درز هستند و باید این درزها با استفاده از موادی به نام رزین پر شوند. این عمل رزین ساب نامیده می‌شود. بعضی از افراد ترجیح می‌دهند به جای تعویض سنگ، آن را ترمیم نمایند. نوع مصالحی که در ترمیم و یا تعویض سنگ‌ها به کار می‌رود بر قیمت کفسابی تاثیر می‌گذارد.

متراژ محیط و تعداد طبقات

متراژ محیط و طبقات تاثیر زیادی روی قیمت دارد. ساختمان‌هایی با متراژ بالا و تعداد طبقات زیاد معمولاً می‌توانند از تخفیف استفاده نمایند.

قیمت کفسابی با توجه به محله

قیمت کفسابی در ساختمان‌های بالای شهر، وسط شهر و پایین شهر با یکدیگر متفاوت است.

هزینه ایاب و ذهاب

از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت می‌توان به هزینه ایاب و ذهاب اشاره کرد. هرچه فاصله دورتر باشد هزینه ایاب و ذهاب بالاتر خواهد بود.

قیمت کفسابی

نانو ساب

یکی از جدیدترین روش‌ها برای افزایش عمر سنگ ساختمان استفاده از روش نانو ساب است. البته در انجام این روش هیچ اجباری نیست اما این روش به افزایش طول عمر سنگ ساختمان کمک زیادی می‌کند. نانو ساب روشی است که برای ضد آب کردن و عدم فرو رفتن هرگونه مایع در سنگ به کار می‌رود. همچنین این روش باعث براقی بیشتر سنگ‌ها می‌شود. هنگامی که آب، چای، قهوه و… روی سنگ جاری شود با باقی ماندن روی سنگ به راحتی شما می‌توانید آن را پاک نمایید. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که می‌خواهید برای دوام و طول عمر بیشتر از این روش استفاده نمایید باید بدانید که هزینه نانو ساب به کل قیمت ساختمان اضافه می‌شود.

ساب زنی ایتالیایی

این نوع از ساب زنی در حقیقت یک نوع لایه‌برداری از سنگ است. در این روش از مواد و دستگاه‌های مخصوصی استفاده می‌شود تا سطح سنگ آسیب نبیند و براق و صیقلی شود. اگر از این روش استفاده نمایید قیمت کفسابی ساختمان افزایش می‌یابد. اما در عوض ظاهر ساختمان شما بسیار شیک می‌شود.

قیمت کفسابی پارکینگ
همین حالا تماس مشاوره قیمت بگیرید
نوشته قبلی

کفسابی پارکینگ

نوشته بعدی

کفسابی در کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *